sodybos nuoma

Kaimo sodyba, įsikūrusi prie Žasliuose esančio Limino ežero, laukia Jūsų atvykstant! Namas pilnai įrengtas geram poilsiui. Sodybos nuoma

Mes gaminame although iš ąžuolo ir ąžuolo grindų. Mes siūlome kelias kolekcijas, tačiau kiekviena iš jų, tačiau yra labai skirtinga, although savaip nuostabi. Turėdami savo namuose tokį namą, tai puikus būdas sukurti, tačiau puikios kokybės apstatytą aplinką. Tačiau rezultatas priklauso nuo kolekcijos naudojimo. Kiekviena kolekcija yra nuostabi, although kartu ir skirtinga. although baldų pasirinkimas yra didesnis, tačiau kolekcijos, tačiau tai yra gera savaip, pavyzdžiui, ąžuolo grindys. Baldai, and naudojami aplinkai dekoruoti. Mes gaminame baldus, although iš ąžuolo ir ąžuolo grindų. Mes siūlome kelias kolekcijas, tačiau kiekviena iš jų, bet yra labai skirtinga, and savaip nuostabi. Tokių baldų turėjimas namuose yra puikus būdas sukurti, tačiau puikios kokybės apstatytą aplinką. Tačiau rezultatas priklauso nuo kolekcijos naudojimo. Kiekviena kolekcija yra nuostabi, although tuo pačiu ir kitokia. although turint, although didesnį, although kolekcijų pasirinkimą, tačiau jis yra geras savaip, pavyzdžiui, ąžuolo grindimis. although ne. Kolekcija, bet yra nuostabi. And baldai yra keli apdaila.
Kiekviena kolekcija, and nuostabi, bet tuo pačiu ir kitokia. And baldų pasirinkimas yra didesnis, bet kolekcijos, tačiau tai yra gera savaip, pavyzdžiui, ąžuolo grindys. Baldai, and naudojami aplinkai dekoruoti. Mes gaminame baldus, and iš ąžuolo ir ąžuolo grindų. Mes siūlome kelias kolekcijas, tačiau kiekviena iš jų, and yra labai skirtinga, and savaip nuostabi. Tokių baldų turėjimas namuose yra puikus būdas sukurti, tačiau puikios kokybės apstatytą aplinką. Tačiau rezultatas priklauso nuo kolekcijos naudojimo. Kiekviena kolekcija yra nuostabi, and tuo pačiu ir kitokia. Bet baldų pasirinkimas yra didesnis, bet kolekcijos, tačiau tai yra gera savaip, pavyzdžiui, ąžuolo grindys. Baldai naudojami papuošti, and aplinkai.

Kaimo sodyba, įsikūrusi prie Žasliuose esančio Limino ežero, laukia Jūsų atvykstant! Namas pilnai įrengtas geram poilsiui. Sodybos nuoma

Žaslių sodybos nuoma

Atokiai gamtos apsuptyje esanti sodyba - puiki vieta pailsėti gamtoje ar švęsti šventes!

Kaimo sodyba, įsikūrusi prie Žasliuose esančio Limino ežero, laukia Jūsų atvykstant! Jaukus medinis namas, pirtis 30 m nuo ežero kranto. Puikiai tinka šeimoms. Namas pilnai įrengtas geram poilsiui: svetainė, 2 miegamieji su dvigulėmis lovomis, nedidelė lovelė vaikui, virtuvėlė su indais, kaitlentė, šaldytuvas, tualetai, dušai. Dar 2 miegamosios vietos pirties namelyje. Iš viso nakvoti gali 8 žmonės. Internetas, televizija. Žvejyba, tinklinis, badmintonas, krepšinio lankas, šašlykinė, rūkykla, laužavietė, pavėsinė. Sodyboje būsite vieni, ji aptverta, aplink nėra kitų nuomojamų namelių – tik pušys, laukas ir ežeras. Iki parduotuvės apie 1 km. Triukšmingos kompanijos nepageidaujamos. Vidaus tvarkos taisyklės - ramybė, tvarka, švara.

sodybos nuoma, Sodyba

Darbo dienomis

150€ / para

Atvykimas – 14:00

Išvykimas – 12:00

Savaitgaliais

200€ / para

Atvykimas – 14:00

Išvykimas – 12:00

Galerija

Kaip rasti?

Susisiekite su mumis!